بلنکت ایروژل منعطف
عایق حرارتی
عرض: ۶۰ سانتی متر

عایق های دما بالای آیروژل پتویی، رهبر بازار مقابله با خوردگی زیر سطحی در صنعت

کاهش زمان خاموش بودن خط
به دلیل امکان نصب عایق ایروژل در شرایط مختلف جوی و امکان نصب آنلاین در بسیاری از شرایط با استفاده از این عایق ها می توانید زمان خاموش بودن خط را کم کنید و ضررهای ناشی از آن را حداقل کنید.

محافظت از دستگاه ها در برابر خوردگی
عایق های ایروژل تجهیزات را مدت بیشتری خشک نگه می دارند و به دلیل ویژگی فوق آبگریز بودن مانع خوردگی زیر سحطی می شوند.

افزایش پایداری فرایند
با ثبات دمای فرایندهای کارخانه خود می توانید از ثبات کیفیت محصولات آن اطمینان حاصل کنید و بتوانید سودآوری خود را حداکثر کنید. آیروژل این کار را برای شما انجام می دهد.

امکان استفاده مجدد
شما می توانید با استفاده از عایق حرارتی ایروژل در مواقع لزوم و در هنگام تعمیرات خطوط عایق را به راحتی باز نمایید و دوباره با همان عایق ها خطوط خود را عایق کنید. عایق های آیروژل ماندگاری بالایی دارند؛ خیالتان راحت.

حمل و نقل آسانتر عایق
چون عایق های ایروژل مقاومت حرارتی بالاتری دارند، با حجم بسیار کمتری از آن (نسبت به عایق های مشابه) می توانید نیاز خود را برطرف کنید. در هزینه های مختلف حمل و انبارداری می توانید صرفه جویی کنید.

هزینه های ایجاد خط را کاهش دهید.
با توجه به بسیار نازک و سبک بودن عایق های ایروژل می توانید خطوط لوله ها را با این عایق ها محافظت کنید و در نتیجه اجزا خط شما می توانند نزدیک تر به هم باشند و بیش از هزینه کل عایقتان در راه اندازی خط تولیدتان صرفه جویی کنید.

بلنکتهای هواژل شرکت پاکان آتیه دارای بهترین کیفیت حرارتی، صوتی و رطوبتی بوده و مقاومت حرارتی آنها حداقل ۴ برابر از بهترین عایق‌های موجود بهتر می باشد. به عبارت دیگر در ضخامت‌های کمتر از ۱۰ میلیمتر کارایی معادل ۵۰ میلیمتری ایر عایق‌ها را دارا می باشند. بلنکت‌های هواژل رنگ روشن برای دماهای منفی ۲۰۰ الی مثبت ۳۰۰ بهترین کارایی را دارند. تا دمای ۱۵۰۰ درجه سلسیوس آتش نگرفته و ذوب نمی‌شوند. تحت شعله مستقیم هیچگونه دود یا آلاینده شیمیایی تولید نمی‌کنند
ضریب هدایت حرارتی: ۰٫۰۲۲۱ W/mK
سطح ویژه: ۳۶۰-۴۸۰ m2/g
حجم تخلخل: ۳٫۳-۴٫۴ cm3/g
دانسیته ظاهری : ۰٫۲۰۲ g/cm3
زاویه تماس: ۱۰۰-۱۴۰
اندازه متوسط حفرات: ۲۰-۴۷ nm