02147620670

معرفی شرکت پاکان آتیه نانو دانش

چارت سازمانی و معرفی شرکت دانش بنیان پاکان آتیه نانو دانش تولید کننده عایق آیروژل (Aerogel)

شرکت دانش بنیان پاکان آتیه نانو دانش تولید کننده عایق های نسل جدید آیروژل بر مبنای فناوری نانو است. آیروژل ها سبک ترین جامد تجاری شده ی دنیا بوده و بهترین عایق های حرارتی دنیا با ضریب رسانایی بسیار کم ۰/۰۱۴ وات بر متر کلوین می باشند. هم اکنون عایق های آیروژل در دنیا مورد استقبال فراوان قرار گرفته و بزرگترین پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، صنایع نظامی و دفاعی و سایر صنایع بزرگ از انواع آیروژل ها در بخش های مختلف استفاده می کنند.

شرکت پاکان آتیه نانو دانش افتخار دارد که با تلاش و تحقیقات گسترده در طول سالیان متمادی، موفق به بومی سازی دانش فنی انواع آیروژل ها به صورت صنعتی شده است. خط تولید و دانش فنی به کار رفته در آن توسط متخصصین دکتری مهندسی شیمی به طور کاملا بومی و داخلی حاصل و راه اندازی شده است. از این رو امکان مشاوره های تخصصی برای رفع چالش های حرارتی موجود در صنایع مختلف وجود دارد. انواع عایق های گرم و سرد (کرایوژنیک) تولید شده در شرکت پاکان آتیه نانو دانش با موفقیت در صنایع مختلف و بزرگ کشور استفاده شده و مورد رضایت مصرف کنندگان محترم قرار گرفته است. 

بلنکت منعطف آیروژل قابل استفاده جهت عایق گرم و سرد (کرایوژنیک) در بازه دمایی -۲۰۰ تا +۶۵۰ درجه سلسیوس با عملکرد حرارتی فوق العاده، آبگریز و ضد خوردگی زیر سطحی با دوام و طول عمر بسیار بالا و مقاومت مکانیکی عالی، عایق آیروژل صفحه ای به صورت صاف، عایق ژاکتی آیروژل قابل استفاده برای تجهیزات پیچیده و حساس، رنگ عایق حاوی آیروژل نانو متخلخل قابل استفاده در بازه دمایی -۳۰ تا +۱۵۰ درجه سلسیوس با خاصیت عایقکاری منحصر به فرد، گرانول آیروژل، پودر و افزودنی آیروژل آماده ترکیب با رنگ، سیمان و گچ جهت ایجاد خاصیت عایق حرارتی و صوتی از جمله محصولات شرکت پاکان آتیه نانو دانش هستند.

چارت سازمانی و معرفی شرکت دانش بنیان پاکان آتیه نانو دانش تولید کننده عایق آیروژل (Aerogel)

چارت سازمانی شرکت پاکان آتیه نانودانش