02147620670

استفاده از عایق های آیروژل در پتروشیمی ها

فرایندهای پتروشیمی دارای موارد متعددی از تجهیزات و خطوط لوله در دماهای بالا و پایین می باشند. انواع برجها، راکتورها، مخازن، کوره ها و غیره می توانند توسط عایقهای آیروژل با طول عمر بسیار بالا عایق کاری شوند. مصرف انرژی تا بیش از ۴۰ درصد کاهش خواهد یافت.

  • مقاومت حرارتی بسیار بالا
  • ضخامت بسیار کم و منعطف
  • طول عمر بسیار بالا
  • عدم انبساط حرارتی
  • قابل برش کاری و راحتی نصب
  • تحمل ۱۱۰۰ درجه سلسیوس تا چند ساعت
  • قابل استفاده جهت عایق کاری دماهای پایین تا منفی ۲۰۰ درجه سلسیوس

برای بیش از بیست سال، بزرگترین پالایشگاه ها و پتروشیمی های جهان برای کمک به حل سخت ترین چالش های حرارتی خود به عایق های حرارتی گرم و سرد (کرایوژنیک) آیروژل وابسته بوده اند. عایق های آیروژل با عملکرد حرارتی فوق العاده و پشتیبانی تخصصی، یک انتخاب برتر برای رسیدن به اهداف تولید و افزایش عمر تجهیزات فرایندی است.

برای به حداکثر رساندن کارایی در فرایندهای با دمای عملیاتی بالا و پایین تا توسعه راه حل های حفاظت از آتش برای تاسیسات مختلف، تیم مهندسین ما آماده ی پشتیبانی از پروژه های عایق کاری شما هستند. ترکیب محصولات عایق های صنعتی نوآورانه و خدمات پشتیبانی فنی ما کمک می کند که مصرف کنندگان با کاهش هزینه های بهره برداری، نگهداری و نیروی کار، هزاران دلار صرفه جویی کنند.

کاهش زمان توقف

عایق های گرم و سرد (کرایوژنیک) آیروژل به دلیل ضخامت، حجم کم  و انعطاف پذیری به راحتی نصب می شوند و نیازی به تجهیزات پیشرفته و مهارت بالا جهت نصب ندارند. هم چنین عایق های آیروژل امکان انجام عملیات فرایندی در تمامی شرایط آب و هوایی را ایجاد می کند.

افزایش سودآوری

عایق های گرم و سرد (کرایوژنیک) آیروژل به ایمن نگه داشتن پرسنل، تضمین کیفیت با بهینه سازی شرایط فرایند، محافظت از تجهیزات و برنامه ریزی بهتر کمک می کند.

کاهش هزینه نگهداری

عایق های بلنکت گرم و سرد (کرایوژنیک) آیروژل قابل جداشدن و استفاده مجدد هستند و امکان بازرسی آسان را بدون هزینه اضافی برای تعویض عایق فراهم می کند.