بلنکت صفحه ای

شرکت پاکان آتیه به منظور کاربری راحت بلنکتهای تولیدی خود اقدام به تولید بلنکتها در ضخامتهای مختلف و در ابعاد ۲۰ در ۶۰ سانتیمتر به صورت صاف نموده است. این نوع بلنکتها برای کارگذاری و نصب در سطوح صاف بسیار مناسب می باشند گرچه قابلیت انعطاف و رول شدن بر روی سطوح منحنی را نیز دارند. بلنکتهای صفحه ای به صورت کاملا آبگریز (سطح و داخل بلنکت کاملا آب گریز است) تولید شده و قابلی برش کاری در هر شکل و انحنایی را دارا می باشند. 

بلنکتهای صفحه ای قابلیت تحمل دماهای منفی 200 الی مثبت 650 را برای طولانی مدت و پایدار دارا می باشند و هیچگونه آسیبی به آنها وارد نمی شود. ضریب رسانایی بلنکتها بسیار کم بوده و کمترین ضریب رسانایی را در بین عایقهای مختلف دنیا دارا می باشند. بلنکتها قابلیت چسباندن با چسب نسوز و یا نصب با بستهای فلزی را دارا می باشند. 

تمام حجم بلنکت با هواژلهای نانومتخلخل پر شده است و لذا کمترین رسانایی حرارتی را دارا می باشند به گونه ای که اگر یک سمت آنها در دمای ۱۰۰۰ درجه سلسیوس به مدت چندین ساعت باشد سمت دیگر دمای کمتر از ۱۰۰ درجه را برای بلنکت با ضخامت ۱ سانتیمتر خواهد داشت. 

فوق آب گریزی این بلنکتها سبب می شود طول عمر بسیار طولانی (بیش از ۲۰ سال) در شرایط کاری داشته باشند چرا که میعان رطوبت شبانه روزی محیط تاثیری در کاهش کارایی آنها ندارد. میعان رطوبت شبانه روزی هوا سبب جذب شده آب بر روی عایقهای رایج شده و باعث از بین رفتن کارایی عایق حرارتی و منقبض شدن آنها می شود. 

این نوع بلنکتها در هر تعدادی قابل سفارش بوده و در بسته های ۲۰ تایی ارایه می شوند. شرکت پاکان آتیه افتخار دارد تا با تولید این نوع عایقهای منحصر به فرد مشکلات عایق کاری و اتلاف حرارت و هزینه انرژی صنایع مختلف را برطرف نماید.