02147620670

بلنکت صفحه ای آیروژل: IRoboard

بلنکت صفحه ای آیروژل در ابعاد mm3د ۲۰۰ × ۶۱۰ × ۱۰ با استفاده از بسترهای سرامیک فایبر به صورت صاف، تولید می گردد. این نوع بلنکتها برای کارگذاری و نصب در سطوح صاف بسیار مناسب می باشند گرچه قابلیت انعطاف و استفاده بر روی سطوح منحنی را نیز دارند. بلنکتهای صفحه ای جهت کاربرد در دمای بالا به صورت کاملا آبگریز (سطح و داخل بلنکت کاملا آب گریز است) تولید شده و قابلیت برش کاری در هر شکل و انحنایی را دارا می باشند. 

بلنکتهای صفحه ای قابلیت تحمل دماهای منفی ۲۰۰ الی مثبت ۶۵۰ را برای طولانی مدت و پایدار دارا می باشند و هیچگونه آسیبی به آنها وارد نمی شود. ضریب رسانایی بلنکتها ۰/۰۱۷ وات بر متر کلوین بوده و کمترین ضریب رسانایی را در بین عایقهای مختلف دنیا دارا می باشند. بلنکتها قابلیت چسباندن با چسب نسوز و یا نصب با بستهای فلزی را دارا می باشند. تمام حجم بلنکت با آیروژل نانومتخلخل پر شده است و لذا کمترین رسانایی حرارتی را دارا می باشند به گونه ای که اگر یک سمت آنها در دمای ۱۰۰۰ درجه سلسیوس به مدت چندین ساعت باشد سمت دیگر دمای کمتر از ۱۰۰ درجه را برای بلنکت با ضخامت ۱ سانتیمتر خواهد داشت. فوق آب گریزی این بلنکتها سبب می شود طول عمر بسیار طولانی (بیش از ۲۰ سال) در شرایط کاری داشته باشند چرا که میعان رطوبت شبانه روزی محیط و مواد شیمیایی تاثیری در کاهش کارایی آنها ندارد. میعان رطوبت هوا سبب جذب شدن آب بر روی عایقهای رایج شده و باعث از بین رفتن کارایی عایق حرارتی و منقبض شدن آنها می شود. 

صفحه ای بودن این نوع آیروژل کاربرد آن را در صنعت ساختمان بسیار راحت کرده و این عایقها با بست بر روی انواع سطوح مهار می شوند. این صفحات در عین کارایی فوق العاده حرارتی، صوتی و رطوبتی، بسیار سبک بوده و وزن و حجم قابل توجهی در سازه ایجاد نمی کنند. عدم جذب و انتقال حرارت توسط عایقهای آیروژل صفحه ای آنها را کاندید مناسبی برای کاربرد در سقف صنایع ذوب و ریخته گری می کند. این نوع بلنکتها در هر تعدادی قابل سفارش بوده و در بسته های ۲۰ تایی ارایه می شوند. شرکت پاکان آتیه افتخار دارد تا با تولید این نوع عایقهای منحصر به فرد مشکلات عایق کاری و اتلاف حرارت و هزینه انرژی صنایع مختلف را برطرف نماید. 

بلنکت صفحه ای آیروژل عایق آیروژل (ایروژل-هواژل-Aerogel)

ضریب رسانایی: ۰/۰۱۷ وات بر متر کلوین