02147620670

سیمان در صنعت ساختمان سازی به وفور استفاده می شود. عایق کاری حرارتی ساختمان، سبک سازی سازه، ضد رطوبت کردن جداره ها، عایق صوتی و غیره از جمله مواردی هستند که در فناوری های روز ساختمان سازی مورد توجه هستند.

هواژل سیلیکایی دارای خواص منحصر به فرد حرارتی، صوتی و رطوبتی می باشد که می تواند به صورت افزودنی به سیمان اضافه شده و خواص خود را به سیمان دهد. با افزودن هواژل در مقادیر کم وزنی به سیمان خاصیت عایق حرارتی آن به شدت افزایش می‌یابد. هرچه درصد میزان افزودنی افزایش یابد، خواص حرارتی، صوتی و رطوبتی آن نیز افزایش می یابد.

سبکی سیمانهای تولید شده با افزودنی هواژل

افزودنی هواژل نیازی به تجهیزات اضافه نداشته و با روشهای رایج اختلاط سیمان قابل استفاده می باشد. این افزودنی پایدار و خنثی بوده و به مرور زمان دچار تخریب یا تجزیه نمی شود و خواص خود را حفظ می نماید.

سیمانهای دارای افزودنی هواژل سیلیکایی دارای خاصیت ضد اتش بوده و هواژلها تا دمای بالای ۱۰۰۰ درجه سلسیوس پایدار بوده و هیچگونه مواد سمی تولید نمینمایند و زیست سازگار هستند.

شرکت پاکان آتیه به عنوان بزرگترین و اولین تولید کننده صنعتی انواع هواژل در ایران در حال فرموله کردن افزودنی سیمان می‌باشد که به زودی به بازار مصرف ارائه خواهند شد. افزودنی شرکت به فرم خمیری می باشد تا به راحتی بتوان در سیمان با درسدهای مختلف اضافه و استفاده نمود.